Науковий центр Аріадна

Репетиторство

Репетиторські заняття

Мета наших репетиторських занять навчити Вас бажаним Вами дисциплінам на тому рівні і в тому об'ємі, який потрібний Вам, в слушний час, в зручному місці і в зручному для Вас темпі. Основний метод - використання вебкамери і мікрофона у поєднанні з індивідуальним підходом та сучасними методиками викладання - принесе Вам найкращі знання за найнижчу ціну у зручних умовах Вашої домівки! 

Сучасні Інтернет-пейджери (Скайп/Skype, ICQ, Google Talk, Live! Messenger та інші) дозволяють викладачеві навчити учня швидко та зручно - як для репетитора, так і для шукача знань. Репетиторство через Інтернет - це майбутнє, з яким Ви зустрілись вже зараз!

У нашому центрі працюють кращі викладачі провідних вишів країни - досвідчені професіонали-репетитори, рівень викладання яких відповідає міжнародним стандартам освіти.

Різноманіття методик і підходів, професійний викладацький склад, зручний час занять - це умови Вашого успіху у вивченні потрібних Вам предметів та здобутті необхідних для успіху у житті навичок.

Завдяки репетиторству через Інтернет Ви досягнете будь-яких цілей у вивченні мов, комп'ютерів та інших науково-практичних дисциплін, набуваючи глибоких знань за найкоротші терміни і отримуючи позитивні емоції від процесу навчання.